Het reisboek A Week Abroad in Marseille is een gids waarin zeven locals hun favoriete plekken delen, van verborgen eetadresjes tot landschappen. Je reist mee met een juwelier, een visser, een chef-kok, een artistiek directeur, een milieuactivist, een curator en een parfumeur. Hun persoonlijke verhalen en geheime adressen brengen je van Marseille tot Cassis. Op 145 pagina’s vind je interviews, tips, lokale producten, ambachten, restaurants en natuurparels. Het boek bevat ook een uitneembare geïllustreerde kaart, perfect om de regio als een echte local te ontdekken. Materiaal: 100% papier.
| Kleur: | Roze |
|---|---|
| Materiaal: | Papier |
| Merk: | Sissy-Boy |
| Artikelnummer: | 00061576-122 |
| Land van herkomst: | Frankrijk |
Verzending
De verwachte levertijd is 1 – 2 werkdagen. De bestelling wordt op het aangegeven thuis- of werkadres bezorgd door DHL. Levering op afspraak is niet mogelijk.
Let op: grote artikelen kunnen niet worden bezorgd bij een servicepunt.
Meer informatie vind je op de verzending & levering pagina.
Ruilen & retourneren
Wil je een artikel ruilen? Stuur het artikel retour en plaats een nieuwe bestelling. Wil je een artikel retourneren? Dit kan binnen de zichttermijn van 14 dagen.
Let op: sieraden mogen niet worden geruild of geretourneerd. Aan het retourneren van banken en andere grote meubels zijn kosten verbonden.
Fashion
Lees zorgvuldig het care label aan de binnenzijde van je kledingstuk. Volg altijd de wasinstructies op het care label.
Lees hier een volledige uitleg van alle wasvoorschriften, zodat jij lang plezier hebt van jouw kledingstuk.

Maak snel en gemakkelijk een account aan en profiteer van vele voordelen.
TAS